Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Замовлення підручників для 3 класу

Date: 10 березня 2020 о 11:46

Витяг з протоколу № 3

засідання педагогічної ради

загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Куликовичі

Маневицького району Волинської області

від 10.03.2020 року

1.Про вибір та замовлення підручників для 3 класу закладів загальної середньої освіти

Слухали: Курдельчук І.А. заступника директора школи з навчально-виховної роботи, яка повідомила, щоб педагогічні працівники  ознайомилися на вебсайті Інституту модернізації змісту освіти з електронними версіями оригінал-макетів доопрацьованих до чинних навчальних програм підручників для 3 класу і сьогодні мають зробити свій остаточний вибір.

Виступили: Бортнік О.О., Оніщук Н.В., Саржан Н.М., Будь В.П., вчителі початкових класів, Романюк Н.О.,  Курдельчук І.А.- вчителі мистецтва, Курдельчук О.А. вчитель англійської мови. Які запропонували для вибору на 3 клас наступні підручники :

«Українська мова» : Пономарьова К., Савченко О.; Вашуленко О.; Тимченко Л.; Кравцова Н.; Варзацька Л.

«Математика» : Листопад Н. П.; Заїка А. М., Тарнавська С. С.; Лишенко Г. П.; Козак М. В., Корчевська О. П.; Будна Н. О.; Оляницька Л. В.

«Я досліджую світ» :  Воронцова Т.В.; Бібік Н. М.; Гільберг Т. Г.; Грущинська І. В.; Будна Н. О., Гладюк Т. В, волощенко О. В.

«Мистецтво»: Масол Л.М.; Рубля Т.Є.; Калініченко О.В.;  Кізілова Г. О.; Кондратова Л.Г.; Кондратова В. В.

«Англійська мова»: Карп'юк О.Д.; Будна Т. Б.; Губарєва С. С.; Мітчелл Г.К.;  Герберт Пухта.

Ухвалили:

Обрати для замовлення на 3  клас наступні підручники в такому порядку:

«Українська мова»: 1.Пономарьова К., 2.Вашуленко М. С., 3. Тимченко Л. І., 4.Кравцова Н. М, 5.Варзацька Л. О., 6.Захарійчук М. Д.

«Математика»: 1.Листопад Н.П., 2.Заїка А. М., 3.Лишенко Г. П., 4. Козак М. В., 5.Будна Н. О., 6. Олянинька Л. В.

«Я досліджую світ»:1. Воронцова Т.В., 2. Бібік Н.М., 3. Гільберг Т. Г., 4.Грущинська І. В., 5. Будна Н. О., 6. Волощенко О. В

«Мистецтво»: 1.Масол Л.М., 2. Калініченко О.В., 3.Рубля Т.Є., 4. Кондратова Л.Г., 5.Кізілова Г. О., 6.Кондратова В. В.

«Англійська мова»: 1.Карпюк О.Д., 2.Будна Т. Б., 3. Губарєва С. С., 4.Мітчелл Г. К., 5.Герберт Пухта

Голова педради                                                                           О. І. Туревич

Секретар                                                                                      І. А. Курдельчук

Comments:
Only authorized users can leave comments.